BK1/ABC-20-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK1/ABC-20-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BK1/ABC-20-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
listoch: BK1/ABC-20-R.pdf
  • správa
Špecifikácie BK1/ABC-20-R
Číslo dielu BK1/ABC-20-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5750 pcs Dátový hárok BK1/ABC-20-R.pdf
Napätie - DC 125V Napájacie napätie - AC 250V
Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) séria ABC
Doba odozvy Fast obal Bulk
Balík / puzdro 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatné mená BK1-ABC-20-R
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Tavenie I2t 550.8
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ poistky Cartridge, Ceramic
DC Odolnosť proti chladeniu 0.00366 Ohms Aktuálne hodnotenie 20A
farba - Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 400A AC, 10kA DC