BK1/ABC-15AX-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BK1/ABC-15AX-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu BUSS SMALL DIMENSION FUSE
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BK1/ABC-15AX-R
Číslo dielu BK1/ABC-15AX-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis BUSS SMALL DIMENSION FUSE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 31724 pcs Dátový hárok
Napätie - DC 125V Napájacie napätie - AC 250V
Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) séria ABC
Doba odozvy Fast obal -
Balík / puzdro 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatné mená BK1-ABC-15AX-R
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Tavenie I2t 200.2 Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Typ poistky Cartridge, Ceramic DC Odolnosť proti chladeniu 0.00553 Ohms
Aktuálne hodnotenie 15A farba -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 750A AC, 10kA DC schválenie CSA, UL