BK/MDA-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDA-15-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BK/MDA-15-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
listoch: BK/MDA-15-R.pdf
  • správa
Špecifikácie BK/MDA-15-R
Číslo dielu BK/MDA-15-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 96543 pcs Dátový hárok BK/MDA-15-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
séria MDA Doba odozvy Slow
obal Bulk Balík / puzdro 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ostatné mená 283-2724
BK-MDA-15-R
BK/MDA-15R
BK/MDA15R
Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Tavenie I2t 336.82 Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ poistky Cartridge, Ceramic
DC Odolnosť proti chladeniu 0.00553 Ohms Aktuálne hodnotenie 15A
farba - Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 750A