BK/MDA-12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDA-12-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BK/MDA-12-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG
listoch: BK/MDA-12-R.pdf
  • správa
Špecifikácie BK/MDA-12-R
Číslo dielu BK/MDA-12-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99091 pcs Dátový hárok BK/MDA-12-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
séria MDA Doba odozvy Slow
obal Bulk Balík / puzdro 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ostatné mená 283-2723
BK-MDA-12-R
BK/MDA-12R
BK/MDA12R
Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Tavenie I2t 125.18 Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ poistky Cartridge, Ceramic
DC Odolnosť proti chladeniu 0.00725 Ohms Aktuálne hodnotenie 12A
farba - Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 750A
schválenie CE, CSA, UL
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BK/MDA-15
BK/MDA-15
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
Skladom: 5206 pcs
Stiahnuť ▼: BK/MDA-15.pdf
RFQ
BK/MDA-15-R
BK/MDA-15-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
Skladom: 96543 pcs
Stiahnuť ▼: BK/MDA-15-R.pdf
RFQ
BK/MDA-12
BK/MDA-12
popis: FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG