15800-R-202
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 15800-R-202
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu TELECOM FUSEHOLDERS
listoch: 15800-R-202.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 948 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
40 pcs
  • správa
Špecifikácie 15800-R-202
Číslo dielu 15800-R-202 Výrobca Bussmann (Eaton)
popis TELECOM FUSEHOLDERS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 948 pcs Dátový hárok 15800-R-202.pdf
séria * Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Súvisiace produkty
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: CONN INSERT SEAL 11.5 - 14MM
Skladom: 24560 pcs
Stiahnuť ▼: 1580037.pdf
RFQ
15800-R
15800-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSED DISCONNECT SWITCH FOR TPS
Skladom: 1700 pcs
Stiahnuť ▼: 15800-R.pdf
RFQ
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: CONN INSERT SEAL IP65 9 - 11MM
Stiahnuť ▼: 1580011.pdf
15800-F-200
15800-F-200
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: SWITCH COMP FUSE CARRIER 60V
Stiahnuť ▼: 15800-F-200.pdf
158
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: HOLDER BATTERY D ALUM
Stiahnuť ▼: 158.pdf
1580
výrobcovia: Adafruit
popis: RESIST TCH SCRN TO USB MOUSE CON
15800-R-200
15800-R-200
Stiahnuť ▼: 15800-R-200.pdf
1580-3
výrobcovia: Klein Tools
popis: KNIFE STRIPPING NOTCHED
výrobcovia: Weidmuller
popis: GUIDE LIGHT 1.5MM 1POS
výrobcovia: Weidmuller
popis: MARKER TERM 8X5MM WHT 10/STRIP
Stiahnuť ▼:
15800-R-301
15800-R-301
popis: FUSED DISCONNECT SWITCH
Skladom: 876 pcs
Stiahnuť ▼: 15800-R-301.pdf
popis: CONN INSERT SEAL 10 - 12.5MM
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety