15800-R-200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 15800-R-200
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu SWITCH COMP FUSE CARRIER 60V
listoch: 1.15800-R-200.pdf2.15800-R-200.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
40 pcs
  • správa
Špecifikácie 15800-R-200
Číslo dielu 15800-R-200 Výrobca Bussmann (Eaton)
popis SWITCH COMP FUSE CARRIER 60V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1077 pcs Dátový hárok 1.15800-R-200.pdf2.15800-R-200.pdf
Napätie 60V typ Fuse Carrier
séria Telepower® 15800 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
prúd -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: CONN INSERT SEAL IP65 9 - 11MM
Skladom: 22185 pcs
Stiahnuť ▼: 1580011.pdf
RFQ
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: CONN INSERT SEAL 11.5 - 14MM
Skladom: 24560 pcs
Stiahnuť ▼: 1580037.pdf
RFQ
1580-3
výrobcovia: Klein Tools
popis: KNIFE STRIPPING NOTCHED
15800-R-202
15800-R-202
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: TELECOM FUSEHOLDERS
Skladom: 948 pcs
Stiahnuť ▼: 15800-R-202.pdf
15800-R
15800-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSED DISCONNECT SWITCH FOR TPS
Stiahnuť ▼: 15800-R.pdf
15800-F-200
15800-F-200
popis: SWITCH COMP FUSE CARRIER 60V
Stiahnuť ▼: 15800-F-200.pdf
158
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: HOLDER BATTERY D ALUM
Stiahnuť ▼: 158.pdf
popis: CONN INSERT SEAL 10 - 12.5MM
158
výrobcovia: JKL Components Corporation
popis: LAMP INCAND RT-3.25 WEDGE 14V
Stiahnuť ▼: 158.pdf
15800-R-301
15800-R-301
popis: FUSED DISCONNECT SWITCH
Skladom: 876 pcs
Stiahnuť ▼: 15800-R-301.pdf
1580
výrobcovia: Adafruit
popis: RESIST TCH SCRN TO USB MOUSE CON
výrobcovia: Weidmuller
popis: MARKER TERM 8X5MM WHT 10/STRIP
Stiahnuť ▼:
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety