PM20S-R015M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PM20S-R015M
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 15NH 720MA 120 MOHM
listoch: PM20S-R015M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PM20S-R015M
Číslo dielu PM20S-R015M Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 15NH 720MA 120 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4522 pcs Dátový hárok PM20S-R015M.pdf
typ Molded tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Shielded séria PM20S
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená PM20SR015M Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 50MHz indukčnosť 15nH
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 1GHz
Detailný popis 15nH Shielded Molded Inductor 720mA 120 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 120 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 720mA Aktuálny - Sýtosť -