PM20S-R012M
Prehľad produktov
Číslo dielu: PM20S-R012M
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 12NH 750MA 110 MOHM
listoch: PM20S-R012M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PM20S-R012M
Číslo dielu PM20S-R012M Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 12NH 750MA 110 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5830 pcs Dátový hárok PM20S-R012M.pdf
typ Molded tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Shielded séria PM20S
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená PM20SR012M Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 50MHz indukčnosť 12nH
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 1GHz
Detailný popis 12nH Shielded Molded Inductor 750mA 110 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 110 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 750mA Aktuálny - Sýtosť -