MF-RX375-AP-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF-RX375-AP-99
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL
listoch: MF-RX375-AP-99.pdf
  • správa
Špecifikácie MF-RX375-AP-99
Číslo dielu MF-RX375-AP-99 Výrobca Bourns, Inc.
popis PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5271 pcs Dátový hárok MF-RX375-AP-99.pdf
Napätie - Max 60V typ Polymeric
Čas do výletu 24s Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 1.118" Dia x 0.122" T (28.40mm x 3.10mm) séria Multifuse®, MF-RX
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 80 mOhms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 30 mOhms
hodnotenie - obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Disc Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.402" (10.20mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm) Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 7.5A Aktuálny - Max 40A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 3.75A schválenie cURus, TUV
Súvisiace produkty
MF-RX375-005
MF-RX375-005
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL
Skladom: 4467 pcs
Stiahnuť ▼: MF-RX375-005.pdf
RFQ
MF-RX375-AP
MF-RX375-AP
výrobcovia: Bourns, Inc.