MF-RX375/72-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX375/72-AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF-RX375/72-AP
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL
listoch: MF-RX375/72-AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie MF-RX375/72-AP
Číslo dielu MF-RX375/72-AP Výrobca Bourns, Inc.
popis PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 143752 pcs Dátový hárok MF-RX375/72-AP.pdf
Napätie - Max 72V typ Polymeric
Čas do výletu 24s Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.926" L x 0.122" W (23.51mm x 3.10mm) séria Multifuse®, MF-RX/72
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 80 mOhms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 30 mOhms
hodnotenie - obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Disc Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Rozostup vedenia 0.215" (5.45mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.161" (29.50mm)
Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc Aktuálny - výlet (It) 7.5A
Aktuálny - Max 40A Prúd - Hold (Ih) (Max) 3.75A
schválenie cURus, TUV
Súvisiace produkty
MF-RX375/72-2-99
MF-RX375/72-2-99
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL
Skladom: 5753 pcs
Stiahnuť ▼: MF-RX375/72-2-99.pdf
RFQ
výrobcovia: Bourns, Inc.
Skladom: 145509 pcs
Stiahnuť ▼: MF-RX375/72-2.pdf
RFQ
MF-S175
MF-S175
popis: PTC RESET FUSE 15V 1.75A STRAP
Stiahnuť ▼: MF-S175.pdf
popis: PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL
MF-RXLAB
MF-RXLAB
popis: FUSE KIT PTC RST 1.1-3.75A 35PC
Stiahnuť ▼: MF-RXLAB.pdf
MF-RX375-AP
MF-RX375-AP
Stiahnuť ▼: MF-RX375-AP.pdf
MF-S120S
MF-S120S
popis: PTC RESET FUSE 15V 1.2A STRAP
Stiahnuť ▼: MF-S120S.pdf
MF-S150
MF-S150
popis: PTC RESET FUSE 15V 1.5A STRAP
Stiahnuť ▼: MF-S150.pdf
MF-S120
MF-S120
Stiahnuť ▼: MF-S120.pdf
MF-S150S
MF-S150S