MF-R185-AP-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R185-AP-99 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF-R185-AP-99
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
listoch: MF-R185-AP-99.pdf
  • správa
Špecifikácie MF-R185-AP-99
Číslo dielu MF-R185-AP-99 Výrobca Bourns, Inc.
popis PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6008 pcs Dátový hárok MF-R185-AP-99.pdf
Napätie - Max 30V typ Polymeric
Čas do výletu 8.7s Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.472" Dia x 0.118" T (12.00mm x 3.00mm) séria Multifuse®, MF-R
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 110 mOhms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 40 mOhms
hodnotenie - obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Disc Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.201" (5.10mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.724" (18.40mm) Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 3.7A Aktuálny - Max 40A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 1.85A schválenie cURus, TUV
Súvisiace produkty
MF-R160-AP-99
MF-R160-AP-99
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL
Skladom: 4040 pcs
Stiahnuť ▼: MF-R160-AP-99.pdf
RFQ
MF-R250-0-10
MF-R250-0-10
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL
Skladom: 171047 pcs
Stiahnuť ▼: MF-R250-0-10.pdf
RFQ
MF-R185-AP
MF-R185-AP
popis: PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL