MF-R185-2-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R185-2-99 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF-R185-2-99
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
listoch: MF-R185-2-99.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MF-R185-2-99
Číslo dielu MF-R185-2-99 Výrobca Bourns, Inc.
popis PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 118078 pcs Dátový hárok MF-R185-2-99.pdf
Napätie - Max 30V typ Polymeric
Čas do výletu 8.7s Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.472" Dia x 0.118" T (12.00mm x 3.00mm) séria Multifuse®, MF-R
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 110 mOhms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 40 mOhms
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená MF-R185-2-99CT
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.201" (5.10mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.724" (18.40mm)
Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc Aktuálny - výlet (It) 3.7A
Aktuálny - Max 40A Prúd - Hold (Ih) (Max) 1.85A
schválenie cURus, TUV
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MF-R160-AP-99
MF-R160-AP-99
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL
Skladom: 4040 pcs
Stiahnuť ▼: MF-R160-AP-99.pdf
RFQ
MF-R250
MF-R250
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL