CD214A-R1600
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214A-R1600 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CD214A-R1600
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC
listoch: CD214A-R1600.pdf
  • správa
Špecifikácie CD214A-R1600
Číslo dielu CD214A-R1600 Výrobca Bourns, Inc.
popis DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1219234 pcs Dátový hárok CD214A-R1600.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 1A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení DO-214AC (SMA) rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Prevádzková teplota - prepojenie -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 600V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Prúd - reverzné únik @ Vr 5µA @ 600V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 1A
Kapacita @ Vr, F 12pF @ 4V, 1MHz