CD214A-R1200
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214A-R1200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CD214A-R1200
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
listoch: CD214A-R1200.pdf
  • správa
Špecifikácie CD214A-R1200
Číslo dielu CD214A-R1200 Výrobca Bourns, Inc.
popis DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1245545 pcs Dátový hárok CD214A-R1200.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 1A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Balík dodávateľov zariadení DO-214AC (SMA) rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Prevádzková teplota - prepojenie -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 200V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Prúd - reverzné únik @ Vr 5µA @ 200V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 1A
Kapacita @ Vr, F 12pF @ 4V, 1MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CD214A-R1400
CD214A-R1400
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: DIODE GEN PURP 400V 1A DO214AC
Skladom: 1199722 pcs
Stiahnuť ▼: CD214A-R1400.pdf
RFQ
CD214A-R12000
CD214A-R12000
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: DIODE GEN PURP 2KV 1A SMA