FS1L144ND
Prehľad produktov
Číslo dielu: FS1L144ND
Výrobca / Značka: Belden
Popis produktu SJAD 144F OM1 OSP LT DRY
  • správa
Špecifikácie FS1L144ND
Číslo dielu FS1L144ND Výrobca Belden
popis SJAD 144F OM1 OSP LT DRY Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 8829 pcs Dátový hárok
séria * Ostatné mená BEL32744
Súvisiace produkty
FS1M-LTP
FS1M-LTP
výrobcovia: Micro Commercial Components (MCC)
popis: DIODE GEN PURP 1KV 1A DO214AC
Skladom: 3353452 pcs
Stiahnuť ▼: FS1M-LTP.pdf
RFQ
FS1L216NG
FS1L216NG
výrobcovia: Belden
popis: FS SJAD_LT OM1 216F OSP
Skladom: 4078 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
FS1M-TP
FS1M-TP