FS1L096ND
Prehľad produktov
Číslo dielu: FS1L096ND
Výrobca / Značka: Belden
Popis produktu SJAD 96F OM1 OSP LT DRY
  • správa
Špecifikácie FS1L096ND
Číslo dielu FS1L096ND Výrobca Belden
popis SJAD 96F OM1 OSP LT DRY Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 12547 pcs Dátový hárok
séria * Ostatné mená BEL32834
Súvisiace produkty
FS1L144NG
FS1L144NG
výrobcovia: Belden
popis: FS SJAD_LT OM1 144F OSP
Skladom: 5104 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
FS1L072ND
FS1L072ND
výrobcovia: Belden
popis: SJAD 72F OM1 OSP LT DRY
Skladom: 17482 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
FS1M-LTP
FS1M-LTP
výrobcovia: Micro Commercial Components (MCC)
popis: DIODE GEN PURP 1KV 1A DO214AC