SC75B-271
BelBel
SC75B-271 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC75B-271
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 270UH 600MA 1.11 OHM
listoch: SC75B-271.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC75B-271
Číslo dielu SC75B-271 Výrobca Bel
popis FIXED IND 270UH 600MA 1.11 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 95976 pcs Dátový hárok SC75B-271.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
tienenie Unshielded séria SC75B
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 270µH
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 1.11 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.11 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 600mA Aktuálny - Sýtosť 420mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC75B-270
SC75B-270
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 27UH 1.85A 120 MOHM
Skladom: 99714 pcs
Stiahnuť ▼: SC75B-270.pdf
RFQ
SC75B-470
SC75B-470
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 47UH 1.47A 180 MOHM
Skladom: 104140 pcs
Stiahnuť ▼: SC75B-470.pdf
RFQ
SC75B-331
SC75B-331
popis: FIXED IND 330UH 520MA 1.26 OHM
Stiahnuť ▼: SC75B-331.pdf
SC75B-330
SC75B-330
popis: FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC75B-330.pdf
SC75B-220
SC75B-220
popis: FIXED IND 22UH 2.1A 110 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC75B-220.pdf
SC75B-151
SC75B-151
popis: FIXED IND 150UH 800MA 640 MOHM
Stiahnuť ▼: SC75B-151.pdf
SC75B-180
SC75B-180
popis: FIXED IND 18UH 2.4A 100 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC75B-180.pdf
SC75B-221
SC75B-221
popis: FIXED IND 220UH 680MA 960 MOHM
Stiahnuť ▼: SC75B-221.pdf
SC75B-391
SC75B-391
popis: FIXED IND 390UH 500MA 1.77 OHM
Stiahnuť ▼: SC75B-391.pdf
SC75B-390
SC75B-390
popis: FIXED IND 39UH 1.55A 160 MOHM
Stiahnuť ▼: SC75B-390.pdf
SC75B-181
SC75B-181
popis: FIXED IND 180UH 760MA 710 MOHM
Stiahnuť ▼: SC75B-181.pdf
SC75B-471
SC75B-471
popis: FIXED IND 470UH 460MA 1.96 OHM
Stiahnuť ▼: SC75B-471.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety