SC75B-151
BelBel
SC75B-151 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC75B-151
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 150UH 800MA 640 MOHM
listoch: SC75B-151.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC75B-151
Číslo dielu SC75B-151 Výrobca Bel
popis FIXED IND 150UH 800MA 640 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 105338 pcs Dátový hárok SC75B-151.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
tienenie Unshielded séria SC75B
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 150µH
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 640 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 640 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 800mA Aktuálny - Sýtosť 580mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC75B-220
SC75B-220
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 22UH 2.1A 110 MOHM SMD
Skladom: 92465 pcs
Stiahnuť ▼: SC75B-220.pdf
RFQ
SC75B-101
SC75B-101
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 100UH 900MA 430 MOHM
Skladom: 101938 pcs
Stiahnuť ▼: SC75B-101.pdf
RFQ
SC75B-121
SC75B-121
popis: FIXED IND 120UH 860MA 470 MOHM
Stiahnuť ▼: SC75B-121.pdf
SC75B-221
SC75B-221
popis: FIXED IND 220UH 680MA 960 MOHM
Stiahnuť ▼: SC75B-221.pdf
SC75-820
SC75-820
popis: FIXED IND 82UH 1.03A 370 MOHM
Stiahnuť ▼: SC75-820.pdf
SC75B-270
SC75B-270
popis: FIXED IND 27UH 1.85A 120 MOHM
Stiahnuť ▼: SC75B-270.pdf
SC75B-150
SC75B-150
popis: FIXED IND 15UH 2.75A 90 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC75B-150.pdf
SC75B-271
SC75B-271
popis: FIXED IND 270UH 600MA 1.11 OHM
Stiahnuť ▼: SC75B-271.pdf
SC75B-100
SC75B-100
popis: FIXED IND 10UH 3.2A 70 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC75B-100.pdf
SC75B-120
SC75B-120
popis: FIXED IND 12UH 3A 80 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC75B-120.pdf
SC75B-181
SC75B-181
popis: FIXED IND 180UH 760MA 710 MOHM
Stiahnuť ▼: SC75B-181.pdf
SC75B-180
SC75B-180
popis: FIXED IND 18UH 2.4A 100 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC75B-180.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety