SC3DM-471
BelBel
SC3DM-471 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC3DM-471
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 470UH 420MA 1.9 OHM
listoch: SC3DM-471.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC3DM-471
Číslo dielu SC3DM-471 Výrobca Bel
popis FIXED IND 470UH 420MA 1.9 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 94118 pcs Dátový hárok SC3DM-471.pdf
typ - tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
tienenie Shielded séria SC3DM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 470µH
Výška - sedenie (Max) 0.122" (3.10mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 470µH Shielded Inductor 420mA 1.9 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.9 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 420mA Aktuálny - Sýtosť 14mA
Súvisiace produkty
SC3DM-101
SC3DM-101
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM
Skladom: 94872 pcs
Stiahnuť ▼: SC3DM-101.pdf
RFQ
SC3DM-332
SC3DM-332
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 3.3MH 140MA 11.5 OHM
Skladom: 84647 pcs
Stiahnuť ▼: SC3DM-332.pdf
RFQ
SC3DM-152
SC3DM-152
popis: FIXED IND 1.5MH 220MA 6 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3DM-152.pdf
SC3DF-6R8
SC3DF-6R8
popis: FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
Stiahnuť ▼: SC3DF-6R8.pdf
SC3DM-151
SC3DM-151
popis: FIXED IND 150UH 680MA 800 MOHM
Stiahnuť ▼: SC3DM-151.pdf
SC3DM-331
SC3DM-331
popis: FIXED IND 330UH 500MA 1.3 OHM
Stiahnuť ▼: SC3DM-331.pdf
SC3DM-681
SC3DM-681
popis: FIXED IND 680UH 350MA 2.5 OHM
Stiahnuť ▼: SC3DM-681.pdf
SC3DM-102
SC3DM-102
popis: FIXED IND 1MH 270MA 3.4 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3DM-102.pdf
SC3DM-472
SC3DM-472
popis: FIXED IND 4.7MH 120MA 18.1 OHM
Stiahnuť ▼: SC3DM-472.pdf
SC3DF-820
SC3DF-820
popis: FIXED IND 82UH 430MA 2.31 OHM
Stiahnuť ▼: SC3DF-820.pdf
SC3DM-222
SC3DM-222
popis: FIXED IND 2.2MH 170MA 9.2 OHM
Stiahnuť ▼: SC3DM-222.pdf
SC3DM-221
SC3DM-221
popis: FIXED IND 220UH 600MA 1.1 OHM
Stiahnuť ▼: SC3DM-221.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety