SC3DF-6R8
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC3DF-6R8
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
listoch: SC3DF-6R8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC3DF-6R8
Číslo dielu SC3DF-6R8 Výrobca Bel
popis FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 179143 pcs Dátový hárok SC3DF-6R8.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
tienenie Unshielded séria SC3DF
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 6.8µH
Výška - sedenie (Max) 0.122" (3.10mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 197 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 197 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.5A Aktuálny - Sýtosť 790mA
Súvisiace produkty
SC3DM-221
SC3DM-221
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 220UH 600MA 1.1 OHM
Skladom: 89654 pcs
Stiahnuť ▼: SC3DM-221.pdf
RFQ
SC3DF-680
SC3DF-680
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 68UH 480MA 1.71 OHM
Skladom: 176431 pcs
Stiahnuť ▼: SC3DF-680.pdf
RFQ
SC3DM-151
SC3DM-151
popis: FIXED IND 150UH 680MA 800 MOHM
Stiahnuť ▼: SC3DM-151.pdf
SC3DM-152
SC3DM-152
popis: FIXED IND 1.5MH 220MA 6 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3DM-152.pdf
SC3DF-470
SC3DF-470
popis: FIXED IND 47UH 560MA 1.36 OHM
Stiahnuť ▼: SC3DF-470.pdf
SC3DF-560
SC3DF-560
popis: FIXED IND 56UH 520MA 1.52 OHM
Stiahnuť ▼: SC3DF-560.pdf
SC3DF-820
SC3DF-820
popis: FIXED IND 82UH 430MA 2.31 OHM
Stiahnuť ▼: SC3DF-820.pdf
SC3DF-4R7
SC3DF-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 1.8A 160 MOHM
Stiahnuť ▼: SC3DF-4R7.pdf
SC3DM-101
SC3DM-101
popis: FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM
Stiahnuť ▼: SC3DM-101.pdf
SC3DM-102
SC3DM-102
popis: FIXED IND 1MH 270MA 3.4 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3DM-102.pdf
SC3DF-3R3
SC3DF-3R3
popis: FIXED IND 3.3UH 2A 134 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3DF-3R3.pdf
SC3DF-390
SC3DF-390
popis: FIXED IND 39UH 620MA 1.01 OHM
Stiahnuť ▼: SC3DF-390.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety