CPD250-4530
BelBel
CPD250-4530 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPD250-4530
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DC/DC CONV 5V 3.3V +/-12V 250W
listoch: CPD250-4530.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie CPD250-4530
Číslo dielu CPD250-4530 Výrobca Bel
popis DC/DC CONV 5V 3.3V +/-12V 250W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5822 pcs Dátový hárok CPD250-4530.pdf
Napätie - výstup 4 -12V Napätie - výstup 3 12V
Napätie - výstup 2 3.3V Napätie - výstup 1 5V
Napätie - vstup (min) 36V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 6.40" L x 1.60" W x 5.07" H (162.5mm x 40.6mm x 128.7mm)
séria Melcher CPD Výkon (watty) 250W
obal Bulk Ostatné mená 179-2264
Prevádzková teplota - Počet výstupov 4
Typ montáže Compact PCI® Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant efektívnosť 82.2%
Prúd - výstup (Max) 40A, 40A, 5.5A, 2A schválenie CE, CSA, cUL, EN, TUV, UL
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CPD250-4530G
CPD250-4530G
výrobcovia: Bel
popis: DC/DC CONV 5V 3.3V +/-12V 250W
Skladom: 346 pcs
Stiahnuť ▼: CPD250-4530G.pdf
RFQ
CPD24-CMR1F06M-CT20
CPD24-CMR1F06M-CT20
výrobcovia: Central Semiconductor
popis: DIODE GP 600V 1A 1=20PCS