CPD200-4530
BelBel
CPD200-4530 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPD200-4530
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DC/DC CONV 5V 3.3V +/-12V 200W
listoch: CPD200-4530.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie CPD200-4530
Číslo dielu CPD200-4530 Výrobca Bel
popis DC/DC CONV 5V 3.3V +/-12V 200W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5626 pcs Dátový hárok CPD200-4530.pdf
Napätie - výstup 4 -12V Napätie - výstup 3 12V
Napätie - výstup 2 3.3V Napätie - výstup 1 5V
Napätie - vstup (min) 36V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 6.67" L x 1.60" W x 5.07" H (169.5mm x 40.6mm x 128.7mm)
séria Melcher CPD Výkon (watty) 200W
obal Bulk Prevádzková teplota -25°C ~ 50°C
Počet výstupov 4 Typ montáže Compact PCI®
efektívnosť 82.2% Prúd - výstup (Max) 40A, 40A, 5.5A, 2A