BZX85B91-TAP
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX85B91-TAP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZX85B91-TAP
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE ZENER
listoch: BZX85B91-TAP.pdf
  • správa
Špecifikácie BZX85B91-TAP
Číslo dielu BZX85B91-TAP Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis DIODE ZENER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1357571 pcs Dátový hárok BZX85B91-TAP.pdf
Napätie - Izolácia 250 Ohm Napätie - porucha DO-41
séria Automotive, AEC-Q101 Stav RoHS Tape & Box (TB)
Výkon - Max 1.3W polarizácia DO-204AL, DO-41, Axial
Ostatné mená BZX85B91-TAPGITB
BZX85B91-TAPGITR
BZX85B91-TAPGITR-ND
Prevádzková teplota 175°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Výrobné číslo výrobcu BZX85B91-TAP
Impedancia (Max) (Zz) 91V Rozšírený popis Zener Diode 1.3W ±2% Through Hole DO-41
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±2% Konfigurácia diódy 500nA @ 68V