BZX85B82-TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX85B82-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZX85B82-TR
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE ZENER
listoch: BZX85B82-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie BZX85B82-TR
Číslo dielu BZX85B82-TR Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis DIODE ZENER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 899906 pcs Dátový hárok BZX85B82-TR.pdf
Napätie - Izolácia 200 Ohm Napätie - porucha DO-41
séria Automotive, AEC-Q101 Stav RoHS Digi-Reel®
Výkon - Max 1.3W polarizácia DO-204AL, DO-41, Axial
Ostatné mená BZX85B82-GIDKR Prevádzková teplota 175°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Výrobné číslo výrobcu BZX85B82-TR
Impedancia (Max) (Zz) 82V Rozšírený popis Zener Diode 1.3W ±2% Through Hole DO-41
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±2% Konfigurácia diódy 500nA @ 62V
popis DIODE ZENER Prúd - reverzné únik @ Vr -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BZX85B82-TAP
BZX85B82-TAP
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: DIODE ZENER 82V 1.3W DO41