VRE100MA
VRE100MA
výrobcovia: Apex Microtechnology
popis: IC VREF SERIES 10V 14CDIP
Skladom: 4831 pcs
Stiahnuť ▼: VRE100MA.pdf
RFQ
VRE101C
VRE101C
Skladom: 5968 pcs
Stiahnuť ▼: VRE101C.pdf
RFQ
VRE102M
VRE102M
Skladom: 602 pcs
Stiahnuť ▼: VRE102M.pdf
VRE102CA
VRE102CA
Skladom: 584 pcs
Stiahnuť ▼: VRE102CA.pdf
VRE102CA-3
VRE102CA-3
Skladom: 493 pcs
Stiahnuť ▼: VRE102CA-3.pdf
VRE101MA
VRE101MA
Stiahnuť ▼: VRE101MA.pdf
VRE102C
VRE102C
Skladom: 786 pcs
Stiahnuť ▼: VRE102C.pdf
VRE102MA
VRE102MA
Stiahnuť ▼: VRE102MA.pdf
VRE101CA
VRE101CA
Stiahnuť ▼: VRE101CA.pdf
VRE100CA
VRE100CA
Stiahnuť ▼: VRE100CA.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety