VRE100CA
Apex MicrotechnologyApex Microtechnology
Apex Microtechnology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VRE100CA
Výrobca / Značka: Apex Microtechnology
Popis produktu IC VREF SERIES 10V 14CDIP
listoch: VRE100CA.pdf
  • správa
Špecifikácie VRE100CA
Číslo dielu VRE100CA Výrobca Apex Microtechnology
popis IC VREF SERIES 10V 14CDIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5339 pcs Dátový hárok VRE100CA.pdf
Napätie - výstup (Min / Pevné) 10V Napätie - vstup 13.5 V ~ 22 V
tolerancia ±0.01% Teplotný koeficient 1ppm/°C Typical
Balík dodávateľov zariadení 14-CDIP séria -
Typ referencie Series obal Tube
Balík / puzdro 14-CDIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 6µVp-p Typ montáže Through Hole
Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.01% 10mA 14-CDIP Prúd - dodávka 7mA
Prúd - výstup 10mA Číslo základnej časti VRE100