96FD80-N512-PLG
Prehľad produktov
Číslo dielu: 96FD80-N512-PLG
Výrobca / Značka: Advantech
Popis produktu SSD 512GB MLC M.2 SATAIII 3.3V
listoch:
  • správa
Špecifikácie 96FD80-N512-PLG
Číslo dielu 96FD80-N512-PLG Výrobca Advantech
popis SSD 512GB MLC M.2 SATAIII 3.3V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5471 pcs Dátový hárok
závažia - Napätie - Napájanie 3.3V
typ SATA III Rýchlosť - napísať -
Rýchlosť - Čítanie - Veľkosť / rozmer 80.00mm x 22.00mm x 3.65mm
séria - Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ pamäte FLASH - NAND (MLC)
Veľkosť pamäte 512GB Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor M.2 Module Detailný popis Solid State Drive (SSD) 512GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V