96FD80-N064-PLG
AdvantechAdvantech
Advantech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 96FD80-N064-PLG
Výrobca / Značka: Advantech
Popis produktu SSD 64GB MLC M.2 SATAIII 3.3V
listoch: 96FD80-N064-PLG.pdf
  • správa
Špecifikácie 96FD80-N064-PLG
Číslo dielu 96FD80-N064-PLG Výrobca Advantech
popis SSD 64GB MLC M.2 SATAIII 3.3V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5698 pcs Dátový hárok 96FD80-N064-PLG.pdf
závažia - Napätie - Napájanie 3.3V
typ SATA III Rýchlosť - napísať 160MB/s
Rýchlosť - Čítanie 520MB/s Veľkosť / rozmer 80.00mm x 22.00mm x 3.65mm
séria - Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ pamäte FLASH - NAND (MLC)
Veľkosť pamäte 64GB Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor M.2 Module Detailný popis Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V