96FD25-S256-PLG2
AdvantechAdvantech
Advantech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 96FD25-S256-PLG2
Výrobca / Značka: Advantech
Popis produktu SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V
listoch: 96FD25-S256-PLG2.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 377 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 377 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 96FD25-S256-PLG2
Číslo dielu 96FD25-S256-PLG2 Výrobca Advantech
popis SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 377 pcs Dátový hárok 96FD25-S256-PLG2.pdf
Napätie - Napájanie 5V typ SATA III
Rýchlosť - napísať 300MB/s Rýchlosť - Čítanie 500MB/s
Veľkosť / rozmer 100.0mm x 69.85mm x 6.80mm séria -
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamäte FLASH - NAND (MLC) Veľkosť pamäte 256GB
Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 2.5" Detailný popis Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V
Aktuálny - Max 900mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
96FD25-S240-INB3
96FD25-S240-INB3
výrobcovia: Advantech
popis: SSD 240GB 2.5" SATA3 DC S4500 3D
Skladom: 599 pcs
Stiahnuť ▼: 96FD25-S240-INB3.pdf
RFQ
96FD25-S240-INB1
96FD25-S240-INB1
výrobcovia: Advantech
popis: SSD 240GB 2.5" MLC SATAIII S3510
Skladom: 4215 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
96FD25-S256-PLG
96FD25-S256-PLG
popis: SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V