96FD25-S256-PLG
AdvantechAdvantech
Advantech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 96FD25-S256-PLG
Výrobca / Značka: Advantech
Popis produktu SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V
listoch: 96FD25-S256-PLG.pdf
  • správa
Špecifikácie 96FD25-S256-PLG
Číslo dielu 96FD25-S256-PLG Výrobca Advantech
popis SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4187 pcs Dátový hárok 96FD25-S256-PLG.pdf
závažia 1.98 oz (56g) Napätie - Napájanie 5V
typ SATA III Rýchlosť - napísať 440MB/s
Rýchlosť - Čítanie 530MB/s Veľkosť / rozmer 100.0mm x 69.85mm x 6.80mm
séria - Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ pamäte FLASH - NAND (MLC)
Veľkosť pamäte 256GB Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 2.5" Detailný popis Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V