AWH64G-0232-IDC-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH64G-0232-IDC-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWH64G-0232-IDC-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN PIN IDC 64POS LONG W/O EAR
listoch: AWH64G-0232-IDC-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWH64G-0232-IDC-R
Číslo dielu AWH64G-0232-IDC-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN PIN IDC 64POS LONG W/O EAR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5074 pcs Dátový hárok AWH64G-0232-IDC-R.pdf
Typ drôtu Ribbon Cable Wire Gauge -
séria - Rozstup riadkov 0.100" (2.54mm)
stúpanie 0.100" (2.54mm) obal Tray
Ostatné mená AWH64G0232IDCR
HPB64H
Počet riadkov 2
Počet pozícií 64 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Vlastnosti Feed Through Typ upevnenia Latch Lock/Eject Hooks, Long
Detailný popis 64 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Typ kontaktu Male Pin