AWH64G-0202-T-R
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWH64G-0202-T-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWH64G-0202-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADER 64POS VERT GOLD
listoch: AWH64G-0202-T-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie AWH64G-0202-T-R
Číslo dielu AWH64G-0202-T-R Výrobca Assmann WSW Components
popis CONN HEADER 64POS VERT GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24030 pcs Dátový hárok AWH64G-0202-T-R.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) Brass Zadajte atribúty -
ukončenie Solder Štýl Board to Cable/Wire
Stiahnutie smeru Male Pin zakrytie 0.100" (2.54mm)
Ukončenie štítu Square séria -
Rozmiestnenie riadkov - párenie Shrouded - 4 Wall Stav RoHS Tray
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia - Pitch - Konektor -
Celková dĺžka kontaktu 0.130" (3.30mm) Ostatné mená HVN64H
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 64 Počet kontaktov -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Materiál - Izolácia All
Výrobné číslo výrobcu AWH64G-0202-T-R Dĺžka - pošta (párenie) -
Izolačný materiál Tin Výška izolácie -
Vlastnosti Keying Slot Rozšírený popis 64 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
popis CONN HEADER 64POS VERT GOLD Aktuálne hodnotenie 3A
Aktuálny - Max / Kontakt - Dĺžka kontaktu - príspevok -
Dĺžka kontaktu - párenie 0.100" (2.54mm) Kontakt Povrchová úprava - Post Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie Gold Kontakt Dokončiť - Post Flash
Kontakt Dokončiť - párenie 0.669" (17.00mm) Typ konektora Header