A-CCS68-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS68-Z-SM-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A-CCS68-Z-SM-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN SOCKET PLCC 68POS TIN
listoch: A-CCS68-Z-SM-R.pdf
  • správa
Špecifikácie A-CCS68-Z-SM-R
Číslo dielu A-CCS68-Z-SM-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN SOCKET PLCC 68POS TIN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4660 pcs Dátový hárok A-CCS68-Z-SM-R.pdf
typ PLCC Ukončenie poštovej dĺžky 0.130" (3.30mm)
ukončenie Solder séria -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - párenie 0.050" (1.27mm)
obal Tube Ostatné mená ACCS68ZSMR
AE10073
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Počet pozícií alebo kolíkov (mriežka) 68 (4 x 17)
Aktuálne hodnotenie 1A Kontakt Odolnosť 30 mOhm