A-CCS52-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS52-Z-SM-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A-CCS52-Z-SM-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN SOCKET PLCC 52POS TIN
listoch: A-CCS52-Z-SM-R.pdf
  • správa
Špecifikácie A-CCS52-Z-SM-R
Číslo dielu A-CCS52-Z-SM-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN SOCKET PLCC 52POS TIN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4814 pcs Dátový hárok A-CCS52-Z-SM-R.pdf
typ PLCC Ukončenie poštovej dĺžky 0.130" (3.30mm)
ukončenie Solder séria -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - párenie 0.050" (1.27mm)
obal Tube Ostatné mená AE10072
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Počet pozícií alebo kolíkov (mriežka) 52 (4 x 13)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Vlastnosti Closed Frame
Aktuálne hodnotenie 1A Kontakt Odolnosť 30 mOhm
Kontaktný materiál - príspevok Phosphor Bronze Kontaktný materiál - párenie Phosphor Bronze
Kontakt Dokončiť - Post Tin Kontakt Dokončiť - párenie Tin
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
A-CCS52-Z-SM
A-CCS52-Z-SM
výrobcovia: ASSMANN WSW Components
popis: CONN SOCKET PLCC 52POS TIN