SPD73-242M
API DelevanAPI Delevan
SPD73-242M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPD73-242M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.4UH 2.69A 32 MOHM
listoch: SPD73-242M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SPD73-242M
Číslo dielu SPD73-242M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.4UH 2.69A 32 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 30480 pcs Dátový hárok SPD73-242M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
tienenie Shielded séria SPD73
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená Q1165063
SPD73-242M TR 1000
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.4µH
Výška - sedenie (Max) 0.154" (3.90mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.4µH Shielded Wirewound Inductor 2.69A 32 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 32 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 2.69A Aktuálny - Sýtosť 2.69A