SPD73-184M
API DelevanAPI Delevan
SPD73-184M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPD73-184M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 399MA 1.45 OHM
listoch: SPD73-184M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SPD73-184M
Číslo dielu SPD73-184M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 399MA 1.45 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 32657 pcs Dátový hárok SPD73-184M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
tienenie Shielded séria SPD73
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SPD73-184M TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 180µH
Výška - sedenie (Max) 0.154" (3.90mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 180µH Shielded Wirewound Inductor 399mA 1.45 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.45 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 399mA Aktuálny - Sýtosť 399mA