SPD62R-274M
API DelevanAPI Delevan
SPD62R-274M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPD62R-274M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270UH 290MA 3 OHM SMD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie SPD62R-274M
Číslo dielu SPD62R-274M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 270UH 290MA 3 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81057 pcs Dátový hárok
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
tienenie Shielded séria SPD62R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SPD62R-274M TR 1500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 270µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 270µH Shielded Wirewound Inductor 290mA 3 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 3 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 290mA Aktuálny - Sýtosť 290mA