SPD62R-242M
API DelevanAPI Delevan
SPD62R-242M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPD62R-242M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.4UH 2.8A 100 MOHM
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie SPD62R-242M
Číslo dielu SPD62R-242M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.4UH 2.8A 100 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74380 pcs Dátový hárok
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
tienenie Shielded séria SPD62R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SPD62R-242M TR 1500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.4µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.4µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 100 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 100 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 2.8A Aktuálny - Sýtosť 2.8A