SP1008R-822J
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1008R-822J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 280MA 1.54 OHM
listoch: SP1008R-822J.pdf
  • správa
Špecifikácie SP1008R-822J
Číslo dielu SP1008R-822J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 280MA 1.54 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35755 pcs Dátový hárok SP1008R-822J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ostatné mená SP1008R-822J 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 271mA 1.54 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.54 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 271mA