SP1008R-821H
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1008R-821H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM
listoch: SP1008R-821H.pdf
  • správa
Špecifikácie SP1008R-821H
Číslo dielu SP1008R-821H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24231 pcs Dátový hárok SP1008R-821H.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria SP1008R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SP1008R-821H 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 820nH Shielded Wirewound Inductor 824mA 167 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 167 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 824mA