SDS850R-824M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-824M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDS850R-824M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 160MA 4 OHM SMD
listoch: SDS850R-824M.pdf
  • správa
Špecifikácie SDS850R-824M
Číslo dielu SDS850R-824M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 160MA 4 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63457 pcs Dátový hárok SDS850R-824M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)