SDS850R-823M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-823M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDS850R-823M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 540MA 550 MOHM
listoch: SDS850R-823M.pdf
  • správa
Špecifikácie SDS850R-823M
Číslo dielu SDS850R-823M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 540MA 550 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63534 pcs Dátový hárok SDS850R-823M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)