S4924R-823J
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924R-823J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 342MA 2.44 OHM
listoch: S4924R-823J.pdf
  • správa
Špecifikácie S4924R-823J
Číslo dielu S4924R-823J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 342MA 2.44 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31421 pcs Dátový hárok S4924R-823J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924R-823J 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 10.5MHz Detailný popis 82µH Shielded Inductor 342mA 2.44 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.44 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 342mA
Aktuálny - Sýtosť 120mA