S4924R-821K
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924R-821K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 800MA 590 MOHM
listoch: S4924R-821K.pdf
  • správa
Špecifikácie S4924R-821K
Číslo dielu S4924R-821K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 800MA 590 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47543 pcs Dátový hárok S4924R-821K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924R-821K 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 180MHz Detailný popis 820nH Shielded Inductor 800mA 590 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 590 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 800mA
Aktuálny - Sýtosť 800mA