S4924R-564J
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924R-564J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM
listoch: S4924R-564J.pdf
  • správa
Špecifikácie S4924R-564J
Číslo dielu S4924R-564J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39383 pcs Dátový hárok S4924R-564J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924R
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924R-564J 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 560µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.7MHz Detailný popis 560µH Shielded Inductor 171mA 10.5 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 10.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 171mA
Aktuálny - Sýtosť 40mA