S4924R-562J
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924R-562J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 725MA 720 MOHM
listoch: S4924R-562J.pdf
  • správa
Špecifikácie S4924R-562J
Číslo dielu S4924R-562J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6UH 725MA 720 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31495 pcs Dátový hárok S4924R-562J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924R
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924R-562J 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 5.6µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 65MHz Detailný popis 5.6µH Shielded Inductor 725mA 720 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 720 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 725mA
Aktuálny - Sýtosť 725mA