S4924-824J
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-824J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 152MA 13 OHM SMD
listoch: S4924-824J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie S4924-824J
Číslo dielu S4924-824J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820UH 152MA 13 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 35450 pcs Dátový hárok S4924-824J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-824J 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 820µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.2MHz Detailný popis 820µH Shielded Inductor 152mA 13 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 13 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 152mA
Aktuálny - Sýtosť 33mA