S4924-822K
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-822K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 535MA 1.32 OHM
listoch: S4924-822K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie S4924-822K
Číslo dielu S4924-822K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 535MA 1.32 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 38209 pcs Dátový hárok S4924-822K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-822K TR 800
S4924-822KTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 8.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.220" (5.58mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 50MHz
Detailný popis 8.2µH Shielded Inductor 535mA 1.32 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.32 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 535mA Aktuálny - Sýtosť 535mA