S3483R-1R5M
Prehľad produktov
Číslo dielu: S3483R-1R5M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 2.85MA 23 MOHM
listoch: S3483R-1R5M.pdf
  • správa
Špecifikácie S3483R-1R5M
Číslo dielu S3483R-1R5M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.5UH 2.85MA 23 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47174 pcs Dátový hárok S3483R-1R5M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ostatné mená S3483R-1R5M 1000 TR Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1.5µH Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.85mA 23 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 23 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.85mA
Aktuálny - Sýtosť 2.85mA