S3483R-1R0M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S3483R-1R0M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1UH 3.12MA 19 MOHM SMD
listoch: S3483R-1R0M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie S3483R-1R0M
Číslo dielu S3483R-1R0M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1UH 3.12MA 19 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43067 pcs Dátový hárok S3483R-1R0M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
tienenie Shielded séria S3483R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S3483R-1R0M 1000 TR Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1µH Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1µH Shielded Wirewound Inductor 3.12mA 19 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 19 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.12mA
Aktuálny - Sýtosť 3.12mA